سوالات متداول خرید از فروشگاه

فعالیت در فروشگاه اینترنتی رُزان کالا به صورت آنلاین است یعنی تمامی فرایند انتخاب، خرید و ثبت سفارش در این سایت به صورت آنلاین انجام می‌شود و نیاز به مراجعه حضوری و فیزیکی نیست.

هیچ محدودیتی وجود ندارد، از هر شهری که هستید می‌توانید محصول مورد نظرتان را از سایت رُزان کالا خریداری کنید و محصول را در محل خود تحویل بگیرید!

با داشتن یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب می‌توانید خرید خود را به صورت آنلاین ثبت کتید. البته اگر رمز دوم هم ندارید مهم نیست، می‌توانید سفارش خودتان را آنلاین ثبت کنید و مبلغ را به کارت فروشگاه کارت به کارت کنید، پس از اتمام فرایند خرید اطلاعات کارت به شما نمایش داده می‌شود.

اگر خرید کرده‌اید و الان نیاز به خدمات پس از فروش دارید می‌توانید از صفحه تماس باما با پشتیبانی فروشگاه اینترنتی رُزان کالا تماس بگیرید و درخواست پشتیبانی کنید.

رُزان کالا سایت تخصصی مشاوره و خرید تجهیزات ورزشی و پزشکی است. برای اطلاعات بیشتر درباره محصولات رُزان کالا می‌توانید به دسته‌بندی‌های مختلف این سایت مراجعه کنید و در صورت نیاز از مشاوره رایگان سایت برای خرید محصولات استفاده کنید.

ابتدا وارد سایت شوید و بعد از ورود به حساب کاربری از تب “سفارش‌ها” سفارش‌های خودتان را پیگیری کنید!

اگر به هر دلیلی بلافاصله از سفارش از خرید خود منصرف شدید، فورا با پشتیبانی رُزان کالا تماس گرفته و موضوع را به اطلاع ما برسانید!

سفارش‌هایی که در تهران ثبت می‌شوند به وسیله پیک / سواری / وانت ارسال می‌شوند.

با یکی از روش‌های پست / تیپاکس / تی پی ایکس / باربری بنا به درخواست مشتری یا سریع‌ترین و ارزان‌ترین روش ممکن به سراسر ایران انجام می‌شود.

فقط برای سفارش‌های بالای ۳۰۰ هزار تومان در شهر تهران ارسال رایگان داریم.

برای سفارش‌های داخل شهر تهران امکان پرداخت در محل وجود دارد.

به سه روش پرداخت آنلاین، پرداخت کارت به کارت و پرداخت در محل (فقط در تهران) می‌توتنید سفارش خودتان را پرداخت کنید.